Staż studencki / Wolontariat krótkoterminowy w Indiach!

Jeśli chcesz  zaangażować się w krótkoterminowy wolontariat lub zrealizować praktyki studenckie z zakresu produkcji i marketingu w humanitarnej organizacji NGO, a jednocześnie poznać Domy Serca i zaangażować się pomoc ubogim, mamy dla Ciebie  propozycję!

 

Zapraszamy do projektu  "Jam Project " w naszej Wiosce Miłosierdzia w Chengalpet, w Indiach.

 

Garden of Mercy - to gospodarstwo o powierzchni 12 ha na którym rośnie 500 szt. drzew mango! Ogród rozwijał się stopniowo przez 14 lat i obecnie jest miejscem w którym mogą zamieszkać osoby wykluczone społecznie, które potrzebują wsparcia. Razem z wolontariuszami, osobami konsekrowanymi i księżmi Domów Serca  angażują się  w proste prace rolne, hodowlę zwierząt i życie wspólnotowe. Prowadzą uporządkowany tryb życia i odkrywają swoje zdolności, a to staje się sposobem głębokiej ich przemiany i nabierania pewności siebie. Powoli odkrywają na nowo wartość życia.

 

„Jam Project” to projekt społeczny, którego celem jest pomoc najbiedniejszym z indyjskiego społeczeństwa, polegający na produkcji i sprzedaży dżemów i konfitur.

Francuska receptura produkcji i świeże owoce mango z nieskażonego indyjskiego ogrodu sprawiają, że produkujemy zdrowe i bogate w witaminy, najwyższej jakości przetwory owocowe.

Dochody ze sprzedaży przeznaczamy na działalność społeczną Domów Serca i pomoc ubogim w Indiach.

 

Szczegóły projektu znajdują się w niniejszym pliku: 

 

Strony projektu:

http://gardendelight.in/

http://irudayaniketan.org/

Facebook: Garden Delight jam Pvt Ltd

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt!

 

e-mail: domy.serca@gmail.com  lub tel: 882 092 051

Podziel się na Facebooku